Kadra

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą !

Dyrektor- Monika Hartman

Monika Hartman - Dyrektor

Ukończyłam PWSZ w Ciechanowie specjalność język polski z logopedią, oraz uzyskując tytuł magistra- Akademię Humanistyczną im. A. Gieysztora w Pułtusku w zakresie filologia polska specjalność nauczycielska. Posiadam 15 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako logopeda, oraz pedagog specjalny pracując w przedszkolach terapeutycznych w Płońsku, Legionowie i Warszawie, oraz w Prywatnych Gabinetach Lekarskich w Płońsku. Ukończyłam kurs bazowy: Terapia Behawioralna w teorii i praktyce – praca z trudnymi zachowaniami oparta o SAZ, Logorytmikę, oraz dwa kierunki studiów podyplomowych z zakresu Edukacji i Rehabilitacji osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (Oligofrenopedagogika), Edukacji i Rehabilitacja Osób z autyzmem i Zespołem Aspergera. Od września 2018 roku jestem dyrektorem oraz właścicielem Językowo-Sportowych Niepublicznych Przedszkoli i Żłobków „Mali Giganci” w Płońsku. Praca z dziećmi jest moją pasją, tym w czym się spełniam. Razem ze wszystkimi pracownikami, których traktuję jak moją drugą rodzinę dokładam wszelkiej uwagi do tego, aby wszystkie dzieci , oraz Nasi rodzice czuli się w Naszych przedszkolach i żłobkach jak u siebie w domu. Dbam o bezpieczeństwo, rozwój Naszych podopiecznych, rozwijanie ich umiejętności, oraz budowanie poczucia własnej wartości. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwojga dzieci: Bartusia i Marcelinki.

Robert Hartman

ROBERT HARTMAN- Dyrektor

Do tej pory pracowałem jako specjalista ds. sprzedaży inwestycyjnej, a wcześniej jako inżynier wsparcia technicznego ds. szkoleń w firmie fischer Polska. Od grudnia 2020 roku zacząłem pracę jak dyrektor ds. administracyjnych w Przedszkolu „ Mali Giganci”. W wolnym czasie poszerzam swoją wiedzę w zakresie historii starożytnej. Interesuję się również turystyką oraz motoryzacją.

dav

Natalia Szrama - zastępca dyrektora

Ukończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Dodatkowo jestem certyfikowanym instruktorem jogi dla dzieci. Jako nauczyciel pracowałam od 2016 roku. Obecnie pracuję na stanowisku zastępca dyrektora. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznawanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka i dostosowanie do nich metod nauczania. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji, a obserwowanie ich postępów, motywuje do ciągłego rozwoju.

Bez tytułu

MARTA OMYLIŃSKA – KIEROWNIK PRZEDSZKOLA

Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi i pragnę dokształcać się jeszcze w tym kierunku. Chciałabym uczyć dzieci poprzez kreatywną zabawę. Nie lubię nudy, dlatego podczas moich zajęć królują ciekawe zabawy ruchowe . Jestem osobą ciepłą i cierpliwą. Staram się poświęcać każdemu dziecku indywidualnie swoją uwagę. Ważne dla mnie jest, aby dzieci rozwijały w sobie jak najwięcej pewności siebie , odwagi i ciekawości świata. W Przedszkolu Mali Giganci pracuję na stanowisku Asystenta Nauczyciela. Praca daje mi dużo radości każdego dnia.

Anna Pantow

Anna Pantow - KIEROWNIK PRZEDSZKOLA

Swoje pierwsze kroki w pracy z dziećmi stawiałam w jednym z przedszkoli kilka lat temu, w którym nabywałam doświadczenia i doskonaliłam swój warsztat. Ukończyłam szkolenie na opiekuna dziecięcego w Warszawie , a także posiadam ukończony kurs na asystentkę nauczyciela przedszkola z podstawami wczesnego wspomagania rozwoju . Jestem osobą o pogodnym usposobieniu szybko nawiązującą kontakty z ludźmi . W przedszkolu pracuję od 2 lat jako asystent nauczyciela w grupie ,,MISIE ", spełniając się i dzieląc swoje życie z moimi przedszkolakami . Praca z dziećmi jest moją pasją i daje mi ogromną radość i motywację do działania. Jest to niezwykła przygoda i pasmo niespodzianek. Aktywne uczestniczenie w ich rozwoju to niesamowite przeżycie , ale także wielka odpowiedzialność. Jestem jednak pewna , że nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną.

Żaneta Czerniakowska

Żaneta Czerniakowska - KIEROWNIK ŻŁOBKA

Ukończyłam liceum Ogólnokształcące . Posiadam różne kursy związane z pracą . Między innymi Kurs na Opiekuna dziecięcego ,kurs z Sensoplastyki, posiadam też Kurs Trenera Tańca. Obecnie jestem szczęśliwą mamą trzyletniego synka Oskara. Jestem osobą bardzo pogodną o wesołym usposobieniu, która interesuje się tańcem i śpiewem .Wolnej chwili uwielbiam spędzać jak najwięcej czasu z synkiem . Dlaczego pracuję w żłobku? Ponieważ, ta praca daje mi ogromną satysfakcję, przede wszystkim wtedy, kiedy dzieci odwdzięczają się swoją radością, zaufaniem i miłością… gdy widzę uśmiech i radość w oczach dzieci. Jestem przekonana, że dokonałam dobrego wyboru w sprawach swojej ścieżki zawodowej.

Kinga Kownacka

KINGA KOWNACKA - KIEROWNIK ŻŁOBKA

Obecnie kończę dwuletnią naukę w Publicznej Szkole Policealnej w Płońsku na kierunku - Opiekun dziecięcy. Od roku pracuję jako OPIEKUN DZIECIĘCY w żłobku,, Mali giganci '' w grupie Pszczółki. Ukończyłam liczne kursy m.in. -Animator zabaw dziecięcych - Bajkoterapia - Taniec. Aby zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój współtworzę również zajęcia z Sensoplastyki. Jestem osobą energiczną, ambitną, zawsze uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Mam ogromne doświadczenie w opiece nad dziećmi. Każdy dzień pracy w żłobku daje mi ogromną satysfakcję i radość z obserwacji rozwoju maluszków.

Żaneta Kubinska

Żaneta Kubińska - nauczyciel przedszkola

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika, w zakresie specjalności: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna - kształcenie zintegrowane w Wyższej Szkole Społeczno - Ekonomicznej w Warszawie oraz studia podyplomowe w zakresie: edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Ponadto ukończyłam kursy - Profilaktyka i rozpoznawanie przemocy w rodzinie, a także Język migowy - poziom podstawowy. Jestem osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie - staram się nim obdarzać i zarażać. W pracy dążę do bycia nauczycielem twórczym i kreatywnym, który dzięki swoim pomysłom i proponowanym aktywnościom wywołuje uśmiech na twarzach dzieci. Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Dzięki dzieciom uczę się innego spojrzenia na świat, a możliwość przebywania z nimi pozwala mi zdystansować się do wielu spraw.

izabela gołębiewska

Izabela Gołębiewska - nauczyciel przedszkola

Ukończyłam studia o kierunku "edukacja zintegrowana i przedszkolna" , posiadam również kurs z Oligofrenopedagogiki. Jestem wychowawcą najmłodszej grupy. Uwielbiam swoją pracę! Dbam o to by w mojej grupie panowała ciepła, rodzinna atmosfera. Staram się by każde dziecko czuło się zauważone i bezpieczne. Cieszy mnie kiedy mogę wcielać się w różne role i zabierać dzieci w kolorowy świat baśni i nowych odkryć. Lubię kiedy dzieci uczą się poprzez kreatywne zabawy. Dużo satysfakcji i energii daje mi każdy uśmiech i efekty w rozwoju dzieci.

Żaneta Kubińska- j. angielski

Żaneta Kubińska -nauczyciel języka angielskiego oraz języka francuskiego

Nauczyciel języka angielskiego i francuskiego oraz wychowania przedszkolnego. Absolwentka filologii romańskiej na UMK w Toruniu. Posiadam również certyfikat FCE oraz dyplom ukończenia studiów podyplomowych z zakresu wychowania przedszkolnego. Pracę z dziećmi rozpoczęłam osiem lat temu i codziennie utwierdzam się w przekonaniu, że lepszego wyboru drogi zawodowej dokonać nie mogłam. Z satysfakcją i zadowoleniem patrzę jak maluchy zdobywają nowe umiejętności i wiedzę. Jak rozbudzanie w nich ciekawości i wyobraźni procentuje ich zaangażowaniem i chęcią współpracy. Śpiew, tańce i różnego rodzaju zabawy są zawsze obecne na naszych zajęciach językowych, przez co dzieci chętnie powtarzają przyswojoną wiedzę, jak i uczą się nowych pojęć i słów. Staram się słuchać ich potrzeb, poznaję ich zainteresowania i z przyjemnością uczestniczę w przedszkolnym życiu.

Kinga Frejsztat

KINGA FREJSZTAT - nauczyciel przedszkola

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją włączającą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W swojej pracy staram się dostrzegać indywidualne potrzeby oraz predyspozycje każdego dziecka. Poprzez swoją pracę chcę dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Interesuję się kosmetologią i podróżami. Wolny czas spędzam aktywnie ze swoją rodziną i narzeczonym, lubię również czytać książki.

dav

Paulina Domińska - nauczyciel przedszkola

Ukończyłam studia na kierunku pedagogika, o specjalności – edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Pracę z najmłodszymi rozpoczęłam w 2019 roku na stanowisku asystent nauczyciela. W pracy dążę do bycia osoba twórczą i kreatywna. Swoimi pomysłami staram się wywoływać uśmiech na twarzach dzieci. W kontaktach z najmłodszymi opieram się na zbudowaniu atmosfery pełnej zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Praca z dziećmi jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami dzieci. Moje zawodowe motto : "Umysł to nie dzban, który należy wypełnić, ale ognisko, które wypada rozpalić". Jestem osobą cierpliwą, otwartą, ceniącą szczerość, o pogodnym usposobieniu, która z uśmiechem podąża przez życie. Uśmiech towarzyszy mi każdego dnia w pracy - uważam, że "śmiech to najmniejszy dystans między dwojgiem ludzi“.

Patrycja Zagórska

PATRYCJA ZAGÓRSKA - nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Obecnie kontynuuję edukację na studiach magisterskich na kierunku pedagogika specjalna o specjalności wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Moje zainteresowania w rozwoju dzieci opierają się głównie na integracji sensorycznej. Prowadząc zajęcia staram się przeplatać jak najwięcej elementów z tym związanych. Dążę do tego, by każde dziecko poczuło się wysłuchane i zrozumiane. Jest to moja pierwsza praca w zawodzie nauczyciela, mimo to daje mi dużo satysfakcji i sprawia ogrom radości.

Aleksandra Sałacińska

ALEKSANDRA SAŁACIŃSKA - NAUCZYCIEL

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na Akademii Pedagogiki Specjalniej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika w specjalności- wychowanie przedszkolne z edukacją wczesnoszkolną. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk studenckich w przedszkolach oraz szkołach. Obecnie pracuję w Językowo-Sportowym przedszkolu "Mali Giganci". Pod opieką mam najmłodszą grupę "Żołwiki" w wieku 2,5-3 lat. Uważam, że w pracy z dziećmi najważniejsza jest cierpliwość, zrozumienie i indywidualne podejście do każdego dziecka, bo każde z nich jest inne, ale tak samo ważne. Staram się dostrzegać potrzeby dzieci i sprawiać, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był wyjątkowy, jak również wpłynął na ich wszechstronny rozwój. W swojej pracy staram otaczać dzieci troską i zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne umiejętności i zainteresowania. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najpiękniejszą nagrodą i motywacją na każdy kolejny dzień jaką można otrzymać.

Magdalena Dymowska

Magdalena Dymowska - asystent nauczyciela

Jestem szczęśliwa mama dwojga dzieci. Moje pasje to sport, podróże i muzyka. Wolny czas spędzam najchętniej z rodziną, sprawia mi to najwięcej radości. Obecnie pracuje w przedszkolu "Mali Giganci", na stanowisku - asystent nauczyciela. Swoją pozytywną energię staram się też przekazać dzieciom. Wybrałam pracę w przedszkolu, ponieważ daje mi ona wiele satysfakcji, a uśmiech dziecka jest najlepszą motywacją do działania i samorozwoju. Moje motto życiowe to: "Nigdy nie rezygnuj z marzeń".

Monika Gwiazdowska

Monika Gwiazdowska - asystent nauczyciela

Od września 2020 pracuję w przedszkolu jako pomoc nauczyciela. Posiadam 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i przyjemności. Szybko nawiązuję pozytywny kontakt z dziećmi, gdyż poświęcam im całe serce i energię. Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów. Wolny czas spędzam relaksując się przy muzyce lub ciekawej książce.

Paulina Szczesniak

Paulina Szcześniak- asystent nauczyciela

Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Płońsku. Następnie rozpoczęłam studia chemiczne w WAT w Warszawie, których niestety nie ukończyłam. Obecnie pracuje w Przedszkolu "Mali Giganci". Uczę się w Szkole Policealnej na kierunkach: Opiekun dziecięcy oraz Terapeuta zajęciowy. Prywatnie jestem uśmiechniętą, pomocną, aktywną mamą dwójki wspaniałych dzieci. Praca z dziećmi jest spełnieniem mojego marzenia z dzieciństwa, dając mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia.

Daria Klus

Daria Klus- asystent nauczyciela

Mam 20 lat i jestem studentką II roku studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Warszawskim, kierunku pomoc społeczno-wychowawcza rodzinie i dziecku. Swoją przygodę z pracą z dziećmi zaczęłam tego roku w naszym przedszkolu Mali Giganci i przekonałam się, że to jest właśnie to co chcę robić w przyszłości. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe a obserwowanie ich rozwoju i praca z nimi, sprawia mi dużą satysfakcję i przyjemność.

Justyna Zawadzka

Justyna Zawadzka- asystent nauczyciela

Nazywam się Justyna Zawadzka. Prywatnie jestem żoną i mamą dwojga dzieci. Moją pasją jest muzyka. Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Płońsku w klasie akordeonu. Uwielbiam grę na gitarze i instrumentach klawiszowych. Swoją pracę w Małych Gigantach rozpoczęłam w lutym 2021 roku. Praca ta daje mi dużo satysfakcji i radości. Kocham dzieci i uwielbiam się nimi zajmować.

Magdalena Sienko

Magdalena Sienko - asystent nauczyciela

Ukończyłam Społeczne Liceum Ogólnokształcące. Posiadam 13-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym . Od dwóch lat pracuję w przedszkolu Mali Giganci .Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, daje poczucie spełnienia a także dostarcza pozytywnej energii. Bardzo lubię dzieci i z wielką chęcią uczestniczę w ich edukacji. Uśmiechy jakimi na codzień obdarowują mnie to jest najpiękniejszy upominek dzięki któremu każdego dnia cieszy się moje serce Zaś tupot małych nóżek, uścisk małych rączek oraz wesoła buźka to największa nagroda. Ważne jest dla mnie przede wszystkim towarzyszenie dziecku w jego indywidualnym rozwoju, niesienie pomocy, wspieranie w trudnych sytuacjach. Sama również uczę się od moich podopiecznych wielu rzeczy bo jak pisał Paulo Coelho: '' Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy cieszyć się bez powodu , być ciągle czymś zajętym i domagać się-ze wszystkich sił tego, czego pragnie'' Jestem przekonana że dokonałam dobrego wyboru w sprawie swojej ścieżki zawodowej. Praca z dziećmi jest moją pasją. W wolnym czasie lubię czytać książki, słuchać muzyki

WIKTORIA Pydyn

WIKTORIA PYDYN - asystent nauczyciela

Ukończyłam kurs w Żłobku oraz Klubie Dziecięcym. Obecnie pracuję w przedszkolu "Mali Giganci", na stanowisku - asystent nauczyciela. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i przyjemność. Uśmiech dziecka jest dla mnie najlepszą nagrodą. Jestem energiczna i chętnie dzielę się swoim pozytywnym nastawieniem z innymi. W wolnym czasie lubię spędzać aktywnie czas z moją rodziną, przyjaciółmi, ale najbardziej z moją siostrzenicą, dzięki której pokochałam dzieci, a co za tym idzie zdecydowałam się pójść w kierunku pracy z nimi , która daje mi dużo radości każdego dnia.

11212

MARTYNA KARABIN – OPIEKUNKA W ŻŁOBKU

Mam 22 lata. Obecnie jestem na trzecim roku studiów, na kierunku Psychologia. Jestem osobą ciepłą, opiekuńczą i pełną energii. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam w Żłobku ,,Mali Giganci”. Praca z nimi daje mi dużą satysfakcję, a uśmiech dziecka jest dla mnie największą motywacją do pracy. Każdemu maluszkowi staram się zapewnić ciepłą atmosferę oraz poczucie bezpieczeństwa. W wolnych chwilach uwielbiam podróżować.

image0-1

Patrycja Rychter - opiekunka w żłobku

Jestem studentką z ukończonym kursem na opiekuna w żłobku bądź klubie dziecięcym. Jestem osobą ciepłą, energiczną i zawsze uśmiechniętą. Opieka nad dziećmi to nieodłączny element mojego życia napawający mnie pozytywną energią i ogromną motywacją do samorozwoju. Dzieci uczą mnie szczerej radości, miłości, doceniania najmniejszych drobiazgów. Każdy dzień w żłobku kończę z ogromną satysfakcją i motywacją do kolejnych zajęć. W wolnych chwilach uwielbiam podróżować, zagłębiać się w literaturze, odkrywać nowe smaki.

MAGDALENA OBRĘBSKA

Magdalena Obrębska – opiekunka w żłobku

Jestem studentką na kierunku Pedagogiki Wczesnoszkolno- Przedszkolnej, obecnie kończę dwuletnią naukę na kierunku Opiekun dziecięcy. Jestem osobą ciepłą, energiczną i zawsze chętną do zabawy z maluchami. Uwielbiam pracować z dziećmi, każdy dzień spędzony w ich towarzystwie wywołuje we mnie pozytywną energię, którą staram się im przekazać. W wolnych chwilach moją pasją jest literatura.

Beata Żelech

BEATA ŻELECH - opiekunka w żłobku

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku administracja w zakresie specjalności: administracja w gospodarce publicznej i prywatnej w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im.Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Ukończyłam kurs opiekunka w żłobku lub klubie dziecięcym. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości a uśmiech dziecka jest największą nagrodą. Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamą trójki dzieci Krystianka,Damianka i Paulinki .

Emilia Siajkowska

EMILIA SIAJKOWSKA - pedagog specjalny, logopeda

Ukończyłam studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna – logopedia. Obecnie jestem w trakcie dalszego kształcenia i doskonalenia. Posiadam kilka przydatnych do pracy z dziećmi kursów, które chętnie wykorzystuje, m.in. kurs animacji czasu dzieci i młodzieży. Od zawsze fascynowała mnie praca z dziećmi. Uwielbiam pracować z maluchami, ale także obserwować i uczyć się od nich. Szczerość i bezpośredniość najmłodszych jest niekiedy zaskakująca, ale bardzo ważna i wbrew stereotypom okazuje się, że my dorośli możemy się od dzieci wiele nauczyć. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynałam będąc w trakcie studiów, od pracy w warszawskim żłobku jako opiekun, następnie pracowałam również jako nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny oraz logopeda w przedszkolu w Warszawie. Teraz dołączyłam do społeczności „Małych Gigantów” pełniąc funkcję pedagoga specjalnego oraz logopedy. Współprowadzę także jedną z najmłodszych grup przedszkolnych. Na co dzień jestem uśmiechniętą, przyjazną, pomocną i energiczną mamą dwójki, moich własnych, prywatnych małych gigantów. Poza pracą z dziećmi moją wielką pasją jest fotografia oraz jazda konna.

PATRYCJA ŚLUBOWSKA

Patrycja Ślubowska – logopeda

Jestem absolwentką studiów licencjackich z logopedii ogólnej. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku – pedagogika specjalna na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Przygodę z przedszkolem,, Mali Giganci ‘’ rozpoczęłam w grudniu. Pracuje jako nauczyciel w młodszej grupie. Jestem również logopedą, prowadzę terapię indywidualnie oraz zajęcia grupowe. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu logopedii, poszerzających wiedzę i kompetencje, po to by jak najlepiej dostosować metody pracy do indywidualnych potrzeb dziecka. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi jako pedagog specjalny. Praca z dziećmi daje mi dużą satysfakcję oraz motywację. Staram się by na zajęciach panowała atmosfera bezpieczeństwa. Chce, żeby każde dziecko kreatywnie spędzało czas, ucząc się nowych rzeczy.

fullsizer

KAMILA WYSOCKA - TERAPEUTA

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie z zakresu finanse i rachunkowość. Ukończyłam studia wyższe z zarzadzania w przedsiębiorstwie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie pracując w instytucji finansowej oraz na stanowisku asystentki. Kwalifikacje nauczycielskie oraz edukację przedszkolną i wczesnoszkolną zdobyłam na studiach podyplomowych. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu kształcenia uczniów z niepełnosprawnością z zakresu pedagogiki korekcyjno-kompensacyjnej i logopedii szkolnej oraz studia podyplomowe na kierunku technik handlowiec i sprzedawca. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach i konferencjach tj. Terapia Ręki, diagnoza logopedyczna, dylematy logopedy przedszkolnego w praktyce, metody aktywizujące w nauczaniu i wiele innych. Jestem trenerem TUS. Praktykę zdobyłam w Językowo- Sportowym Niepublicznym Przedszkolu „Mali Giganci” w Płońsku jako pedagog specjalny i logopeda, w którym też prowadzę zajęcia . Obecnie pracuję na stanowisku nauczyciela przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Nr 2 w Płońsku . W swojej pracy skupiam się na rozwoju dziecka w każdym jego obszarze, zarówno emocjonalnym, poznawczym, społecznym i fizycznym. Jestem nastawiona na pomoc dziecku, niwelowanie trudności, przyczyn i objawów niepowodzeń szkolnych i życiowych, nastawionych na eliminowanie ujemnych konsekwencji, podwyższanie samooceny i motywacji do dalszego działania, podejmowaniu działań profilaktycznych zapobiegających powstawaniu zaburzeń komunikacji oraz czuwaniem nad prawidłowym rozwojem mowy.

Iga Wierzejska

Iga Wierzejska – nauczyciel rytmiki

Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku w klasie fortepianu oraz WSP w Kielcach o kierunku wychowanie muzyczne. Ukończyła studia podyplomowe m. in. ze sztuki, terapii i rewalidacji oraz oligofrenopedagogiki. Doświadczony nauczyciel i wychowawca z wyjątkowym podejściem do dzieci, pełen ciepła i empatii. Oprócz pracy w szkole od wielu lat prowadzi zajęcia z rytmiki w przedszkolach. Jak sama mówi : „ moją pasją jest muzyka oraz praca z dziećmi ”. W wolnych chwilach lubi wycieki rowerowe i dobrą lekturę do poduszki.

Monika Falęcka

Monika Falęcka

Jestem absolwentką studiów magisterskich i licencjackich na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku. Jako nauczyciel pracuje od 2018r. w kontaktach z dziećmi opieram się na zbudowaniu atmosfery pełnej zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności i wiary we własne możliwości. W pracy kieruje się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne- każde wnosi do mojej pracy mnóstwo radości. Wolny czas spędzam z rodziną, lubię czytać książki i podróżować.

Joanna Pawłowska

Joanna Pawłowska

Ukończyłam studia w Państwowej Szkole Zawodowej w Płocku na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z językiem angielskim. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. Bardzo lubię patrzeć na rozwój i radość moich podopiecznych. Nową wiedzę staram się przekazywać w sposób kreatywny i innowacyjny. Prywatnie jestem szczęśliwa żona i mamą dwójki chłopców.

Renata Oszmańska

Jestem studentką pierwszego roku Akademii Katolickiej w Warszawie na kierunku Katechetyka, posiadam ukończony kurs na Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym oraz kurs na Asystenta Nauczyciela Przedszkola. Swoją przygodę z pracą z dziećmi rozpoczęłam w Żłobku "Mali Giganci". Praca z maluszkami daje mi ogromną satysfakcję i spełnienie ,a ich uśmiechy i przytulaski są największą nagrodą za nasz trud. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą cudownej trójki, której pasją jest gotowanie.

Ilona Olewińska

Ilona Olewińska

Ukończyłam studia licencjackie pierwszego stopnia na uczelni Akademia Humanistycznej im Aleksandra Gieysztora w Pułtusku na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, specjalność edukacja elementarna .Staram się poszerzać swoja wiedze poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach . Ukończyłam kursy: „Metoda pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością intelektualną: , „Metoda pracy z dzieckiem z zespołem Aspergera” , „Jaka pracować z dzieckiem z Autyzmem?” , „Jak rozpoznać depresje u dzieci , „Warsztaty terapeutyczno –muzyczne” . Dbam o to by w mojej grupie panowała rodzinna atmosfera, staram się by każde dziecko czuło się bezpiecznie . Kocham dzieci i uwielbiam z nimi pracować.

Ewelina Laskowska

Ewelina Laskowska

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku Edukacja zintegrowana i przedszkolna oraz studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku Opieka nad dzieckiem i wsparcie społeczne. Ukończyłam kurs Opiekuna wypoczynku. Obecnie kontynuuję studia podyplomowe na kierunkach: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i Integracja sensoryczna. W pracy z dziećmi dążę do wspierania wszechstronnego rozwoju dzieci, zaspokajania indywidualnych potrzeb, budowaniu z nimi relacji opartej na zaufaniu oraz rozwijaniu ich indywidualnych zainteresowań. Staram się to wszystko osiągać poprzez propozycje kreatywnych i twórczych zabaw oraz zajęć. Uważam, że czas i uwaga poświęcane dzieciom pozwalają budować w nich poczucie własnej wartości oraz bezpieczeństwa. Dużo satysfakcji daje mi obserwowanie u dzieci postępów oraz przełamywanie przez nie barier do tej pory sprawiających trudności. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą. Interesuje się głównie podróżami. Staram się iść z uśmiechem przez życie, nawet w obliczu problemów.

Bez tytułu

Joanna Płonka – Psycholog

Od dwóch lat pracuję jako psycholog w "Mali Giganci. Językowo-Sportowe Niepubliczne Przedszkole i Żłobek". Prowadzę zajęcia indywidualne z dziećmi, konsultacje dla rodziców, obserwuję całe grupy oraz pojedyncze dzieci. Jestem również do dyspozycji wychowawców przedszkola i opiekunów żłobka. Jestem również psychologiem w jednej z płońskich szkół. W 2019 roku ukończyłam psychologię w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Po studiach magisterskich ukończyłam studia podyplomowe „Przygotowanie Pedagogiczne” , „Kształcenie uczniów z niepełnosprawnością” oraz „Wczesne wspomaganie rozwoju małych dzieci ze złożonymi zaburzeniami oraz wspieranie ich rodzin”. Niedawno ukończyłam również kurs I stopnia terapii EEG Biofeedback. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Jeżeli już się znajdzie wolna chwila - lubię oglądać seriale, czytać książki i gotować.

123png

Justyna Kiełczykowska - Terapeuta Integracji Sensorycznej

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, Oligofrenopedagogiem , certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, doradcą zawodowym. Cały czas doskonalę swój warsztat pracy na różnych studiach podyplomowych, szkoleniach, kursach, konferencjach. Obecnie pracuję w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku „Mali Giganci” w Płońsku oraz w Szkole Podstawowej im. ks. M.K. Sarbiewskiego w Sarbiewie. Wykonuję swoją pracę z pasją, podążając za słowami, które kiedyś usłyszałam i wracają do mnie w myślach każdego dnia: ” Jeżeli wiedza, którą posiadasz, mogłaby zmienić życie na lepsze, przynajmniej jednej osoby, to podziel się nią…”. Prywatnie jestem żoną i mamą.

423

Małgorzata Makowska - nauczyciel przedszkola.

Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego i drugiego stopnia na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna na Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Jestem wychowawcą najmłodszej grupy. Uwielbiam pracę z dziećmi, daje ona mi dużo satysfakcji i ogrom radości. W dzieciach urzeka mnie ich bezinteresowność i spontaniczność. W mojej pracy odkrywam i rozwijam poprzez zabawę i naukę w małym człowieku jego umiejętności i zainteresowania. Uważam, że do każdego dziecka trzeba podejść indywidualnie. Radość dzieci jest dla mnie największą nagrodą, dzięki której jestem bardzo szczęśliwa. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci Ksawerego i Oskara. Jestem osobą pogodną, ciepłą, życzliwą i zawsze uśmiechniętą.

Paulina Jóźwiak – Asystent Nauczyciela

Paulina Jóźwiak – Asystent Nauczyciela

Mam 24 lata. Prace z dziećmi zaczęłam na początku tego roku. Ukończyłam kurs opiekunki żłobka i klubu dziecięcego oraz kurs asystenta nauczyciela .Przez pół roku odbyłam staż w przedszkolu,, Mali Giganci ". Obecnie pracuje na stanowisku- asystenta nauczyciela. Jestem ciepłą i pogodną osobą. Praca z dziećmi jest spełnieniem moich marzeń. Daje mi dużo energii a uśmiech dziecka jest dla mnie najlepsza nagrodą.

Zrzut ekranu 2023-11-7 o 19.28.45

Anna Powaga- (logopeda, pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne)

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie pedagogika specjalna- kierunek pedagogika terapeutyczna i wczesnoszkolna, studia podyplomowe w zakresie: pedagogiki korekcyjno- kompensacyjnej i logopedii szkolnej (Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku), kształcenie uczniów z niepełnosprawnością (Wyższa Szkoła Społeczno- Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie), Integracji Sensorycznej (Wyższa Szkoła Humanistyczno- Ekonomiczna w Brzegu). Jestem również trenerem Integracji Bilateralnej (program szkolny). Od 15 lat pracuję z dziećmi zarówno przedszkolnymi jak i uczniami szkoły podstawowej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje podczas szkoleń i warsztatów, dzięki którym mogę w pełni wykorzystać potencjał w pracy z dzieciakami. Uwielbiam pracę z ludźmi, niekonwencjonalne rozwiązania i radość, którymi zarażają „małe człowieki”. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.